Contact

Ik wil gecontacteerd worden voor GRATIS advies


via mail
telefonisch

Avelgemstraat 17
9690 Kluisbergen
info@herbavita.eu
+32 55 38 89 59

Marc Paepe
General Manager
marc@herbavita.eu
+32 55 38 57 72

Leen Botterman
General Manager
leen@herbavita.eu
+32 55 38 51 55

Kim Paepe
Purchase Manager
kim@herbavita.eu
+32 55 59 27 00

Mieke Kindt
Sales Administratie & onthaal
mieke.kindt@herbavita.eu
+32 55 59 27 03

Priscilla Vanhaverbeke
Administratief bediende
priscilla@herbavita.eu
+32 55 59 27 01

Talitha Van Damme
Export Assistant
talitha@herbavita.eu
+32 55 59 27 08

Ellen Paepe
Product Development Manager
ellen@herbavita.eu
+32 55 59 27 05

Chris Ceuterick
Product Development Manager
chris@herbavita.eu
+32 55 59 27 04

Emilie Van Haesebrouck
Regulatory Affairs Officer
emilie.van.haesebrouck@herbavita.eu
+32 55 38 89 59

Asha Debrabandere
Quality Manager
asha@herbavita.eu

Daan Gailliaert
Production Manager
Daan@herbavita.eu
+32 55 59 27 07

Rachel Hurteux
Marketeer
rachel.hurteux@herbavita.eu
+32 55 59 27 09

Mario Verduyn
Vertegenwoordiger regio Oost-Vlaanderen
mario@herbavita.eu
+32 486 30 67 70

Joram Morel
Vertegenwoordiger regio West-Vlaanderen
joram@herbavita.eu
+32 473 43 88 91

Nick Paepen
Vertegenwoordiger regio Antwerpen
nick@herbavita.eu
+32 470 06 34 84

Marie Béharel
Vertegenwoordiger regio Wallonië
marie.beharel@herbavita.eu
+32 473 43 88 92

Fereshteh Kiyani
Dierenarts
fereshteh@herbavita.eu
+32 493 40 95 86

Stijn Sanspeur
Vertegenwoordiger regio West-Vlaanderen
stijn.sanspeur@herbavita.eu
+32 492 37 46 51

Provincialeweg 2-C-5
5563 AH Westerhoven
info@herbavita.nl
+31 40 42 000 50

Nick Paepen
Directeur
nick@herbavita.eu
+31 6 29 54 72 11

Eugène Coenen
Adviseur regio Utrecht, Gelderland
eugene.coenen@herbavita.eu
+31 6 51 25 21 17

Meike van Kampen
Adviseur Noord-Brabant
meike.van.kampen@herbavita.eu
+31 6 15 13 19 75

Rogier Schinkel
Adviseur regio Overijssel
rogier.schinkel@herbavita.eu
+31 6 40 16 44 73

Dirk Jan Derksen
Adviseur regio Gelderland en De Achterhoek
dj.derksen@herbavita.eu
+31 6 55 45 46 51

Berny Schuurman
Adviseur regio Drenthe, Noordoospolder en Friesland
berny.schuurman@herbavita.eu
+31 6 28 05 59 48

Ruben van de Belt
Adviseur Noord-Holland
ruben.vandebelt@herbavita.eu
+31 6 15 15 65 08

Peter Gieskens
Adviseur Zuid-Holland + Gelderland
peter.gieskens@herbavita.eu
+31 6 15 45 33 03



Jiráskovo předměstí 635/3
377 01 Jindřichův Hradec
+420 770 617 061

Ing. Václav Jungwirth
Directeur
jungwirth@herbavita.eu
+420 723 377 627

Ing. Ondřej Otáhal
Directeur
otahal@herbavita.eu
+420 770 617 061





Contacteer ons

  • Adres: Avelgemstraat 17
    9690 Kluisbergen

  • Telefoon: +32 55 38 89 59

  • Email: info@herbavita.eu


  • Adres: Provincialeweg 2-C-5
    5563 AH Westerhoven

  • Telefoon: +31 40 42 000 50

  • Email: info@herbavita.nl

  • Adres: Jiráskovo předměstí 635/3
    377 01 Jindřichův Hradec

  • Telefoon: +420 770 617 061

  • Email: otahal@herbavita.eu


Feed Chain Alliance - together for safety and quality

With support of
Flanders investment trade