Penergetic g voor vloeibare drijfmest

Profiteer van biostimulatie met Penergetic g voor homogene drijfmest

Penergetic g bevordert het oplossen van drijvende lagen en dik slib in gier. Dit zorgt voor homogene drijfmest die makkelijker kan worden uitgereden. Bovendien worden aerobe bacteriën gestimuleerd wat leidt tot een merkbare geurreductie! Dit zorgt voor een aangenamere en gezondere omgeving voor zowel de veehouder als de dieren in de stal.

  • Minder drijvende korsten
  • Minder dik slib
  • Geurreductie
  • Kortere mixtijd
  • Homogene drijfmest
  • Gier wordt een kwalitatieve meststof 
     

Toepassing
Het product wordt gemengd in de vloeibare mest. Eenvoudig toe te dienen via het roerwerk, kanalen of roosters.

Dosering

Calciumcarbonaat
Mestput: 5-10 gr/ GVE/ week
Opslagtank: 1-2 kg/100 m3

Melasse
Mestput: 5-10 ml/ GVE/ week
Opslagtank: 1-2 l/100 m3
GVE - Grootvee-eenheid

 

Getuigenissen van Penergetic gebruikers

Drijvende korsten
Oplossen van drijvende korsten en vermindering van geurhinder

ZONDER gebruik van penergetic g MET gebruik van penergetic g

 

 

 





Dikke slib en geuroverlast
Ontbinding en verbetering na 1 jaar Penergetic gebruik

ZONDER gebruik van penergetic g MET gebruik van penergetic g
 

Verbeterde varkenshouderij en mest
Homogene vloeibare mest, geurreductie en veminderde sterfte

ZONDER gebruik van penergetic g MET gebruik van penergetic g

 

Interesse in Penergetic g? Vul het contactformulier in of contacteer ons adviseur uit uw regio.

België

   
Regio West-Vlaanderen Regio Oost-Vlaanderen Regio Antwerpen
Joram Morel
joram@herbavita.eu 
+32 473 43 88 91
Mario Verduyn
mario@herbavita.eu
+32 486 30 67 70
Inneke Borgugnons
inneke.borgugnons@herbavita.eu
+32 470 06 34 84

 

Nederland

   
Regio Utrecht Regio Noord-Brabant Regio Overijssel
Eugène Coenen
eugene.coenen@herbavita.eu 
+31 6 51 25 21 17
Meike van Kampen
meike.van.kampen@herbavita.eu
+31 6 15 13 19 75
Rogier Schinkel
rogier.schinkel@herbavita.eu
+31 6 40 16 44 73
     
Regio Gelderland Regio Zuid-Holland Regio Flevoland, Drenthe
Dirk-Jan Derksen
dj.derksen@herbavita.eu
+31 6 55 45 46 51
Michiel Van Burken
michiel.van.burken@herbavita.eu 
+31 6 46 26 58 86
Berny Schuurman
berny.schuurman@herbavita.eu 
+31 6 28 05 59 48



Deze producten kunnen u interesseren

  • Penergetic G

    Penergetic G

    Maakt van gier een waardevolle meststof. Vermindert schadelijke geuren in de stal.

    Meer info