Contact

Contacteer ons


Vraag meer informatie

Wenst u meer informatie of een afspraak te maken?
Contacteer ons gerust, wij helpen u graag verder!


Herbavita Hoofdzetel

  • Adres: Avelgemstraat 17, 9690 Kluisbergen
  • Telefoon: +32 55 38 89 59
  • Email: info@herbavita.eu

Herbavita Hoofdzetel

Avelgemstraat 17
9690 Kluisbergen
info@herbavita.eu
+32 55 38 89 59

Marc Paepe
General Manager
marc@herbavita.eu
+32 55 38 57 72

Leen Botterman
General Manager
leen@herbavita.eu
+32 55 38 51 55

Kim Paepe
Aankoop administratie
kim@herbavita.eu
+32 55 59 27 00

Jan Philippo
Buyer and alliance Manager
jan.philippo@herbavita.eu
+32 55 59 27 09

Talitha Van Damme
Export Administratie
talitha@herbavita.eu

Chris Ceuterick
Technical Manager
chris@herbavita.eu
+32 55 59 27 04

Dempsey Sablain
Sales Manager
Dempsey@herbavita.eu
+32 493 33 85 27

Priscilla Vanhaverbeke
Sales Administratie
priscilla@herbavita.eu
+32 55 59 27 01

Elisa Pannecoucke
Sales Administratie
Elisa@herbavita.eu
+32 55 59 27 01

Luc Schamp
Hobbydieren
luc@herbavita.eu
+32 471 10 48 75

Ronald Dewaele
Logistiek Manager
Ronald@herbavita.eu

Daan Gailliaert
Production Manager
Daan@herbavita.eu

Mario Verduyn
Vertegenwoordiger regio Oost-Vlaanderen
mario@herbavita.eu
+32 486 30 67 70

Joram Morel
Vertegenwoordiger regio West-Vlaanderen
joram@herbavita.eu
+32 473 43 88 91

George Dirven
Vertegenwoordiger regio Antwerpen
george@herbavita.eu
+32 474 63 54 45

Marie Béharel
Vertegenwoordiger regio Henegouwen
marie.beharel@herbavita.eu
+32 473 43 88 92

Bernard Struys
Vertegenwoordiger regio Henegouwen - Namen
bernard@herbavita.eu
+32 473 43 88 95

Jérôme Gheerolfs
Technical Support Manager
jerome.gheerolfs@herbavita.eu

Ellen Paepe
Product Development Manager
ellen@herbavita.eu
055/59 27 05

Herbavita Nederland

Provincialeweg 2-C-5
5563 AH Westerhoven
info@herbavita.nl
+31 40 42 000 50

Nick Paepen
Directeur
nick@herbavita.eu
+31 6 29 54 72 11

Eugène Coenen
Adviseur regio Utrecht, Gelderland
eugene.coenen@herbavita.eu
+31 6 51 25 21 17

Emiel Wiltjer
Adviseur regio Noord-Brabant
emiel.wiltjer@herbavita.eu
+31 6 34 82 95 53

Joab Verschoor
Adviseur regio Drenthe, Groningen
joab.verschoor@herbavita.eu
+31 6 21 33 81 32

Rogier Schinkel
Adviseur regio Overijssel
rogier.schinkel@herbavita.eu
+31 6 40 16 44 73

Dirk Jan Derksen
Adviseur regio Gelderland en De Achterhoek
dj.derksen@herbavita.eu
+31 6 55 45 46 51

Berny Schuurman
Adviseur regio Drenthe, Noordoospolder en Friesland
berny.schuurman@herbavita.eu
06 28 05 59 48