Contact

Contacteer ons

Vraag meer informatie

Wenst u meer informatie of een afspraak te maken?
Contacteer ons gerust, wij helpen u graag verder!


Herbavita Hoofdzetel

  • Adres: Avelgemstraat 17, 9690 Kluisbergen
  • Telefoon: +32 55 38 89 59
  • Email: info@herbavita.eu

Herbavita Hoofdzetel

Avelgemstraat 17
9690 Kluisbergen
info@herbavita.eu
+32 55 38 89 59

Marc Paepe
General Manager
marc@herbavita.eu
+32 55 38 57 72

Leen Botterman
General Manager
leen@herbavita.eu
+32 55 38 51 55

Priscilla Vanhaverbeke
Sales Administratie
priscilla@herbavita.eu
+32 55 59 27 01

Kim Paepe
Aankoop Administratie
kim@herbavita.eu
+32 55 59 27 00

Talitha Van Damme
Export Administratie
talitha@herbavita.eu
+32 55 59 27 08

Stijn Bruwiere
Business Development Manager
stijn@herbavita.eu
+32 490 42 76 78

Chris Ceuterick
Technical Manager
chris@herbavita.eu
+32 55 59 27 04

Mario Verduyn
Vertegenwoordiger regio Oost-Vlaanderen
mario@herbavita.eu
+32 486 30 67 70

George Dirven
Vertegenwoordiger regio Antwerpen
george@herbavita.eu
+32 474 63 54 45

Joram Morel
Vertegenwoordiger regio Brugge-Kust
joram@herbavita.eu
+32 473 43 88 91

Bernard Struys
Vertegenwoordiger regio Henegouwen - Namen
bernard@herbavita.eu
+32 473 43 88 95

Marie Béharel
Vertegenwoordiger regio Henegouwen
marie.beharel@herbavita.eu
+32 473 43 88 92

Luc Schamp
Hobbydieren
luc@herbavita.eu
+32 471 10 48 75

Ronald Dewaele
Logistiek Manager
Ronald@herbavita.eu
+32 55 59 27 06

Daan Gailliaert
Productie Leider
Daan@herbavita.eu
+32 55 59 27 07

Dempsey Sablain
Sales Manager
Dempsey@herbavita.eu
+32 493 33 85 27

Elisa Pannecoucke
Administratief bediende Sales
Elisa@herbavita.eu
+32 55 59 27 01

Laure Steenaerts
Vertegenwoordiger regio Limburg
Laure@herbavita.eu
+32 473 43 88 94

Ann-Sophie Filieux
Vertegenwoordiger regio West-Vlaanderen
Ann-Sophie@herbavita.eu
+32 498 86 55 59

Herbavita Nederland

Provincialeweg 2-C-5
5563 AH Westerhoven
info@herbavita.nl
+31 40 42 000 50

Nick Paepen
Directeur
nick@herbavita.eu
+31 6 29 54 72 11

Eugène Coenen
Adviseur regio Utrecht, Gelderland
eugene.coenen@herbavita.eu
+31 6 51 25 21 17

Emiel Wiltjer
Adviseur regio Noord-Brabant
emiel.wiltjer@herbavita.eu
+31 6 34 82 95 53

John van Rijswijk
Adviseur regio Gelderland
john.v.rijswijk@herbavita.eu
+31 6 47 69 74 01

Joab Verschoor
Adviseur regio Drenthe, Groningen
joab.verschoor@herbavita.eu
+31 6 21 33 81 32

Arno Ruijgrok
Adviseur regio Utrecht, Zuid-Holland, Gelderland
arno.ruijgrok@herbavita.eu
+31 6 14 92 29 52

Rogier Schinkel
Adviseur regio Overijssel
rogier.schinkel@herbavita.eu
+31 6 40 16 44 73

Morris Geissler
Adviseur regio Gelderland en De Achterhoek
Morris.Geissler@herbavita.eu
+31 6 57 57 23 26

Dirk Jan Derksen
Adviseur
dj.derksen@herbavita.eu
+31 6 55 45 46 51





Contacteer ons

  • Adres: Avelgemstraat 17
    9690 Kluisbergen

  • Telefoon: +32 55 38 89 59

  • Email: info@herbavita.eu


  • Adres: Provincialeweg 2-C-5
    5563 AH Westerhoven

  • Telefoon: +31 40 42 000 50

  • Email: info@herbavita.nl